Dlaczego zawsze powinniśmy mieć najnowszą automapę ?

Korzystanie z automapy do nawigacji gps ma sens tylko wtedy, kiedy możemy być pewni, że mamy aktualne dane. Bo szukanie niestniejących dróg to żadna przyjemność dla spieszącego się kierowcy. Poza tym aktualna automapa to także gwarancja, że inne nasze dane będa kompletne.

Na przykład, że nie będziemy zmierzać na nocleg do nieistniejącego już hotelu, czy że nie zaplanujemy posiłku w zamkniętej niedawno restauracji na pustkowiu.  Słowem – posiadanie najnowszej, aktualnej automapy chroni nas przed szeregiem przykrych niespodzianek, które mogą przydarzyć się w trasie. Jest to szczególnie istotne w momencie, kiedy poruszamy się po mniej uczęszczanych trasach i po miastach  – nie ważne czy w Polsce czy w Europie.

W przypadku popularnych autostrad nie jest nam potrzebna ani najnowsza ani jakakolwiek automapa, ale nawet na szerokich drogach w dużych miastach zawsze może przydać się aktualna baza z wizualizacjami obiektów, baza poi nie mówiąc już o dokładnych punktowych adresach. Aktualna, najnowsza automapa zapewni nam komfort podróży i oszczędzi mnóstwo czasu. Na dodatek w przypadku oprogramowania do większości nawigatorów możemy liczyć na to, że aktualizacje będą odbywać się automatycznie.

Artykuł pochodzi ze strony www.shout.pl